STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Sampler do c-6 ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...

(33)
(17)
(3)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
REDAKCJA 


   Z prawdziwą satysfakcją pragnę powitać wszystkich w naszym magazynie p.t. "Filety on-line". Jego początki sięgają do roku '96 lub nawet wcześniej. W tej chwili tego nawet najstarsi Górale nie pamiętają. Miał to być wtedy zwykły magazyn, który ukazywałby się na kasecie lub dyskietce, właśnie pod nazwą "Filety". Stało się inaczej, magazyn w takiej postaci nigdy nie pojawił się. Po pewnych problemach z wydaniem go w postaci zwykłej, to jest na dysku 5,25', zdecydowaliśmy się na posunięcie bardziej uniwersalne. Magazyn będzie ukazywał się za pośrednictwem sieci i tym sposobem w nazwie pojawił się drugi człon "on-line". Mamy pewność, że uruchomienie tego magazynu w internecie spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony Czytelników, bo będziemy teraz łatwiej dostępni, a także chętniej czytani.

   "Pragniemy przekazać Wam nasze doświadczenia oraz wiedzę w kolejnych publikacjach, które się ukażą w następnych wydaniach. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi magazynami, zinami, także w formie papierowych gazetek. U nas możecie zamieszczać fragmenty lub całości artykułów, które prezentujecie na Waszych łamach. Liczymy też na współpracę ze strony Naszych drogich Czytelników. Wspomóżcie swoimi wiadomościami, pokażcie innym co umiecie.

   Bardzo się staramy nad utrzymaniem wysokiego poziomu merytorycznego jak i technicznego tego serwisu. Naszym największym zadaniem jest przedstawianie rzetelnych informacji, a także zachowania dawnego klimatu, chyba tylko specyficznego dla polskiej sceny Commodore 64.

   Życzymy miłych chwil i wspomnień przy lekturze "Filetów on-line".

   Swój udział nad obecnym wyglądem tej witryny mieli:

Wydawca:

"Apidya" - Komputerowa grupa programistyczna

Redaktor naczelny:

Frazes

Projekt witryny:

Reiter

Grafika:

Spider, CKW

Opieka techniczna:

Reiter

   Chcielibyśmy podziękować Luc'owi za pożyczenie skryptu oraz drobną, ale istotną pomoc. Dodatkowo dziękujemy za zaangażowanie Flooder'owi i Magnate'owi.

© By Apidya Group 2024