STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...


(22)
(2)
(2)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
MULTIMEDIA 


PLATFORMY CYFROWE   To, że tradycyjne zestawy (czyt. analogowe) do odbioru telewizji satelitarnej przeszły dziś do lamusa chyba nie trzeba nikomu mówić. Obecnie rządzą tzw. cyfrówki. Kupno tunera cyfrowego wiąże się z dosyć sporymi wydatkami. Lepiej zainwstować w którąś z ofert platform cyfrowych.

   Do wyboru mamy dwie - Cyfra+ i Polsat Cyfrowy. Zdecydowanie polecam tą pierwszą. Jestem jej właścicielem i nie narzekam. Obydwie platformy różnią się cenami jak i możliwościami. Oferta Cyfry+ jest dużo droższa jak i bogatsza. Mamy do wyboru cztery pakiety programowe: Biały, Srebrny, Złoty i Platynowy. Różnią się one ceną jak i ofertą programową. Około 56 złotych zapłacimy za pakiet Biały, czyli ten najbardziej ubogi w kanały, a 119 złotych za pakiet Platynowy, czyli ten najlepszy. Osobiście polecam wybór Złotego pakietu. Kosztuje 93 złote, a nie masz w nim tylko dostępu do programu HBO i HBO2. W tym pakiecie możesz odbierać kanały Canal+ (Canal+, Canal+ zółty, Canal+ Niebieski), albo kanały HBO. Wybór jest jak widać niełatwy. Polecam postawić na 3 kanały Canal+, niż na HBO. Oprócz zwykłych kanałów na platformie Cyfry+ dostępne są także kanały interaktywne: Cyfra+ Pogoda (wszystko o pogodzie w kraju jak i na świecie), Cyfra+ Gry (marnej jakości gierki typu Black Jack, Labirynt, Puzzle), Cyfra+ Radio (do wyboru mamy 7 stacji radiowych) i Cyfra+ WP (serwis informacyjny). Mamy jeszcze do tego cztery kanały XtraMusic (muzyka różnych gatunków), które całkiem niedawno zastąpiły kanały MultiMusic. Wszystkie te kanały odbierzemy na każdym pakiecie.

   Jeżeli chodzi o pełną ofertę programową, to do wyboru mamy ponad 600 stacji radiowych jak i telewizyjnych. Tuner ma możliwość zapamiętania 999 stacji. Kanały od 1 do 500 są odbierane z satelity Hot Bird. Kanały od 501 do 999 są odbierane z Astry i ich nie odbierzemy jeżeli posiadamy tylko 1 konwerter. Oto kilka polskich programów dostępnych w tej platformie: TVP 1, TVP 2, Polonia, Polonia 1, TVN, TVN 7, TVN 24, Canal+, Canal+ żółty, Canal+ niebieski, HBO, HBO2, Ale Kino!, Hallmmark, Carton Netwoork, Minimax, Fox Kids.

   I to by było tyle, co do tej platformy. Niestety Polsatu Cyfrowego nie miałem jeszcze okazji przetestować. Wiem tyle, że jest dużo tańszy. Abonament wynosi około 30 złotych. Możesz zamówić dodatkowy kanał erotyczny Playboy TV, za który miesięcznie zapłacisz 19 złotych. Również masz tam programy interaktywne. Oferta programowa jest bardzo skąpa. Zawiera sporo nikomu nieznanych shitów. Zdecydowanie polecam ofertę Cyfry+. Napewno będziesz z niej zadowolony.Autor:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Kiler (Apidya)
29.2.2004
6.4.2004
-
Filety on-line

DODAJ SWÓJ KOMENTARZInstrukcja używania systemu komentarzy    

 1. W polu "Podpisz się" umieszczasz swoje Imię, Nazwisko albo Pseudonim używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp.
  Tagi HTML są nieaktywne.
 2.    
 3. W polu "Wpisz treść" umieszczasz komentarz używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp. Klawisz ENTER tworzy nowy akapit.
  Tagi HTML są aktywne. Możesz:

 4.    Możliwość:

  Komenda:

  Przykład:

     a.   Pogrubić tekst: <B></B> Pogrubiony
     b.   Pochylić tekst: <I></I> Pochylony
     c.   Podkreślić tekst: <U></U> Podkreślony
     d.   Stworzyć indeks górny: <SUP></SUP> Indeks górny
     e.   Stworzyć indeks dolny: <SUB></SUB> Indeks dolny
      f.   Użyć czcionki maszynowej: <TT></TT> Czcionka maszynowa


  Adresy URL wpisujemy w postaci http://nazwastrony.pl, ftp://nazwastrony.pl.
  Adresy email wpisujemy w postaci nazwa@nazwa.pl.
  Adresy Gadu-Gadu wpisujemy w postaci gg:1234567 (bez spacji).

  Proszę pamiętać o domykaniu otwartych tagów.
  Przed naciśnięciem przycisku Komentuj, zaznacz checkboks przy jego prawym boku.

Podpisz się:

Wpisz treść:

   wyślij mój komentarz    ukryj mój adres IP