STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Sampler do c-6 ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...

(33)
(17)
(3)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
FELIETONY 


WYGRAŁEŚ 28 000 ZŁOTYCH   NATYCHMIAST OTWORZYĆ! PILNE! Jeżeli chociaż raz udostępniłeś swoje dane osobowe jakiejś firmie, możesz się wkrótce spodziewać w skrzynce koperty z podobnym nadrukiem. W takich sytuacjach najlepiej od razu wywalić taki nabytek do kosza.

   Po otwarciu takiej koperty najczęściej jesteśmy poinformowani o wysokiej nagrodzie pieniężnej, która jest w zasięgu naszej ręki, jeżeli tylko zamówimy dowolny produkt z podesłanego katalogu. Jeżeli nawet zamówimy ten dowolny produkt, możemy być pewni, że zostaniemy oszukani. W paczce z zamówionym produktem ujrzymy jeszcze zazwyczaj jakąś ankietę z bardzo trudnymi pytaniami, na które MUSIMY poprawnie odpowiedzieć, by otrzymać nagrodę. Z reguły kończy się to niestety niepowodzeniem. Zostajemy poinformowani o tym, że ankieta została błędnie wypełniona i nagroda przepadła. Różne firmy stosują różne taktyki. Jednakże te, które proponują nam wysoką nagrodę pienieżną, jeżeli zamówimy z podesłanego katalogu dowolny produkt, to w 100% oszuści! Takie firmy są zazwyczaj mało znane. Nie podają swojego dokładnego adresu, a tylko numer skrytki pocztowej.

   Firmy, które proponują nam bezpłatny udział w loterii są z reguły firmami uczciwymi. W takich sytuacjach można sobie nawet pozwolić na uczesnictwo, gdyż z pewnością nie zostaniemy oszukani. Należy uważać tylko na firmy, które proponują nam wysoką nagrodę pieniężną w zamian za zamówienie dowolnego towaru z podesłanego katalogu. Jeżeli damy się skusić, możemy być pewni, że zostaniemy oszukani. Zamówiony towar oczywiście dostaniemy, ale gorzej z nagrodą. Ta raczej już nigdy do nas nie dotrze.Autor:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Kiler (Apidya)
26.10.2004
2.11.2004
-
Filety on-line

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ#1Dzień 4-11-2004godz.07:10:45Autor: Kisiel/Icon
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Jedno stwierdzenie jest dla mnie dziwne "Firmy, które proponują nam bezpłatny udział w loterii są z reguły firmami uczciwymi" bo:
   1. jeżeli bezpłatny udział w loterii to kto za to płaci?
   2. "firma uczciwa" dla kogo pracowników czy szefów?
   Moja matka też dostawała taki szmelc, od półroku, roku dostaje tego sporadycznie. Ja uważam że udostępnianie swoich danych osobowych firmom "uczciwym" czy nie uczciwym jest błędem, należy liczyć się z tym że jak ktoś coś daje to nigdy za darmo ;) szczególnie dotyczy to przedsiębiorstw które z założenia są nastawione na zysk.
   Polecam wypróbowany sposób, wysyłanie listem poleconym zawiadomienia o wniesieniu pozwu do sądu celem wypłaty odszkodowania za przetwarzanie danych osobowych przez firmę XXX na które to nie wyraziliśmy zgody. Drugi to oczywiście olanie :) ...tańszy:)

#2Dzień 4-11-2004godz.19:30:30Autor: Reiter
Status: Brak błędówAdrIP: Ukryty
   Jeśli ktoś lubi takie różne okazje, to polecam rzetelną firmę - Readest Digest. Będziesz zadowolony, jeśli tylko lubisz takie różne promocje itp.

Instrukcja używania systemu komentarzy    

 1. W polu "Podpisz się" umieszczasz swoje Imię, Nazwisko albo Pseudonim używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp.
  Tagi HTML są nieaktywne.
 2.    
 3. W polu "Wpisz treść" umieszczasz komentarz używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp. Klawisz ENTER tworzy nowy akapit.
  Tagi HTML są aktywne. Możesz:

 4.    Możliwość:

  Komenda:

  Przykład:

     a.   Pogrubić tekst: <B></B> Pogrubiony
     b.   Pochylić tekst: <I></I> Pochylony
     c.   Podkreślić tekst: <U></U> Podkreślony
     d.   Stworzyć indeks górny: <SUP></SUP> Indeks górny
     e.   Stworzyć indeks dolny: <SUB></SUB> Indeks dolny
      f.   Użyć czcionki maszynowej: <TT></TT> Czcionka maszynowa


  Adresy URL wpisujemy w postaci http://nazwastrony.pl, ftp://nazwastrony.pl.
  Adresy email wpisujemy w postaci nazwa@nazwa.pl.
  Adresy Gadu-Gadu wpisujemy w postaci gg:1234567 (bez spacji).

  Proszę pamiętać o domykaniu otwartych tagów.
  Przed naciśnięciem przycisku Komentuj, zaznacz checkboks przy jego prawym boku.

Podpisz się:

Wpisz treść:

   wyślij mój komentarz    ukryj mój adres IP