STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...


(22)
(2)
(2)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
FELIETONY 


RELACJA Z NORTH PARTY v6.0 (summer festival)   Standardowo party odbyło się 4-6.08.2000, w Bartoszycach na sali gimanstycznej jednej z tamtejszych szkół. Ja na party wyjechałem razem z Thorgalem i Data. W Warszawie dołączyli się Cobra i Corwin. Więc sama podróż nie była jako taka nudna, chociaż jak dla mnie była wyjątkowo dziwna, ponieważ jechałem ze Szczecina, a trasa zaczynała się od miejscowości niedaleko Thorgala (jakieś 100 kilometrów od Szczecina :) poprzez Warszawę, a kończyła się w Olsztynie, czyli jakby nie patrzeć zrobiłem małe kółeczko.

   Po dotarciu do Bartoszyc już zdołaliśmy odnaleźć grupkę scenowiczów podążającą na party place, oczywiście z odpowiednim wyposażeniem :). Party place nie prezentowało się raczej zbyt okazale, co było chyba głównie zasługą tego, że poza organizatorami i Krill'em/Plush nikt do tej pory nie dowiózł żadnego sprzętu. Thorgal i Data (a później ktoś z grupy Lasser) poprawili ten wygląd.

   Pierwszy dzień spędziłem głównie na rozmowach z osobami, z którymi dość długo miałem kontakt drogą listową, a które widziałem po raz pierwszy w życiu. W sumie największym zaskoczeniem były osoby z grupy Lasser, ponieważ oni siedzieli na party już dość długo, a ja zorientowałem się dopiero, gdy zobaczyłem na ich monitorze napis LASSER. Podejrzewam, że oni byli równie zaskoczeni co i ja. Jako, że byłem dosyć zmęczony doznaniami, których zaznałem tego dnia, więc poszedłem spać, chociaż trochę dziwnie mi się spało na ławce, która była w dodatku umieszczona w pobliżu głośnika. Następnego dnia trochę popałętałem się po mieście razem z Cobrą, Datą i Thorgalem (zadziwiające jest to, że Thorgal targował się ze sprzedawczynią w sklepie komputerowym). Na party place pooglądałem trochę demek, pograłem w koszykówkę (no przecież całe party było na sali gimnastycznej). Na moje (nie)szczęście Eljot namówił mnie na wypicie "po jednym" (lub i po kilka ;), a ja zachęcony (nietrzeźwy) udałem się razem ze Smoller'em (którego pozdrawiam) na poszukiwanie innych trunków. W końcu udaliśmy się do pobliskiego sklepu, gdzie zawsze można było spotkać handlarzy z wodą ognistą. TU MAŁA PRZERWA (bo nie pamiętam) i następnego dnia obudzony przez Cobrę zabrałem się do pakowania w drogę powrotną.Autor:
Data realizacji:
Data publikacji:
Data modyfikacji:
Pierwsza publikacja:Spider (Apidya)
-
21.2.2001
-
Filety on-line

DODAJ SWÓJ KOMENTARZInstrukcja używania systemu komentarzy    

 1. W polu "Podpisz się" umieszczasz swoje Imię, Nazwisko albo Pseudonim używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp.
  Tagi HTML są nieaktywne.
 2.    
 3. W polu "Wpisz treść" umieszczasz komentarz używając znaków alfanumerycznych: A-Z, 0-9 oraz znaków specjalnych, np.: !^<>" ' itp. Klawisz ENTER tworzy nowy akapit.
  Tagi HTML są aktywne. Możesz:

 4.    Możliwość:

  Komenda:

  Przykład:

     a.   Pogrubić tekst: <B></B> Pogrubiony
     b.   Pochylić tekst: <I></I> Pochylony
     c.   Podkreślić tekst: <U></U> Podkreślony
     d.   Stworzyć indeks górny: <SUP></SUP> Indeks górny
     e.   Stworzyć indeks dolny: <SUB></SUB> Indeks dolny
      f.   Użyć czcionki maszynowej: <TT></TT> Czcionka maszynowa


  Adresy URL wpisujemy w postaci http://nazwastrony.pl, ftp://nazwastrony.pl.
  Adresy email wpisujemy w postaci nazwa@nazwa.pl.
  Adresy Gadu-Gadu wpisujemy w postaci gg:1234567 (bez spacji).

  Proszę pamiętać o domykaniu otwartych tagów.
  Przed naciśnięciem przycisku Komentuj, zaznacz checkboks przy jego prawym boku.

Podpisz się:

Wpisz treść:

   wyślij mój komentarz    ukryj mój adres IP