STARTUJ ULUBIONE CO NOWEGO? AGNIESZKA CEGIELSKA - NIEOFICJALNY INTERNETOWY FANKLUB REDAKCJA KONTAKT
Informacje o aktualizacji Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Skocz do działu Poczytaj lub dodaj wpis Czyli kto to tworzy Kontakt z nami
OSTATNI KOMENTARZ  ?

Budujemy carty ...
Sampler do c-6 ...
Byłem tam ... ...
Seks w szkole, ...

(33)
(17)
(3)
(2)
(2)WYBIERZ MELODIĘ       ?


The last ninja
The l.n. The wilderness
The last ninja 2
The l.n.2 The basement
The l.n.2 The final battle
The l.n.2 The mansion
The l.n.2 The office
The l.n.2 The sewers
The l.n.2 The street
The great giana sisters
The green beret
Turrican intro
Bubble Bobble Remix
Creatures
Game over
Mayhem intro
Diablo
Doom 2 Hell on Earth
Hi-octane
Xenon 2
Mario in the Loonybin
Tetris (gameboy) remix


Jaws
Spy vs spy
Draconus
Ghoust busters
Tetris (c-gameboy)
Duke Nukem 3D
FELIETONY 


   BYŁEM TAM ...

 autor: Reiter (Apidya)

 data: 7.8.2000

   Wszystko zaczęło się w październiku 1995 roku. Pogoda raczej dopisywała i nic nie wskazywało na to, że w powietrzu szykuje się coś złego. Całkiem nieświadomy wyszedłem do pobliskiego kiosku przy przystanku autobusowym.


   RELACJA Z NORTH PARTY 6

 autor: Spider (Apidya)

 data: 21.2.2001

   Standardowo party odbyło się 4-6.08.2000, w Bartoszycach na sali gimanstycznej jednej z tamtejszych szkół. Ja na party wyjechałem razem z Thorgalem i Data. W Warszawie dołączyli się Cobra i Corwin.


   RELACJA Z SATELLITE 3

 autor: Spider (Apidya)

 data: 18.4.2001

   To już trzecia taka impreza organizowana przez Amigową grupę Appendix. Party odbyło się w dniach 4-5 listopada na terenie Szczecińskiego Domu Kultury "Słowianin". Na party zjawiłem się około godziny 11:00 wraz z HMM, jego siostrą i TKK.


   APIDYA MEETING #1

 autor: Reiter, Cobra (Apidya)

 data: 25.2.2003

   W dniu 24. stycznia 2003 roku w Warszawie odbyło się pierwsze, nieoficjalne spotkanie grupowe. Ponieważ było skręcone na prędce, przyjechało na nie dwie osoby - Cobra oraz Reiter. A zaczęło się tak ...


   RELACJA Z FOREVER 2003

 autor: Cobra (Apidya/Fraction)

 data: 13.5.2003

   Na Forever 2003 wybraliśmy się całą ekipą z Warszawy: Lewis, Wilson oraz Mikey z Lublina (Atari scena). Z Elbanem, Prezesem i Fenkiem spotkaliśmy się dopiero w pociągu, ponieważ jak to niektórzy z nich mają w zwyczaju, dotarli na dworzec w ostatniej chwili.


   KILER VS VOLCANO

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 17.6.2003

   Całkiem niedawno, a właściwie 1.05.2003 doszło do długo zapowiadanego przeze mnie spotkania z Volcanem. Inicjatorem całego przedsięwzięcia byłem oczywiście ja :) Spotkanie odbyło się w chacie Volcana.


   KILER W PRADZE

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 1.7.2003

   W dniach 19-21 maja miałem niewątpliwy zaszczyt zwiedzania jednej z najpiękniejszych europejskich stolic - Pragę. Postanowiłem podzielić się wrażeniami z tejże wyprawy z Wami.


   RELACJA Z SYMPHONY 2003

 autor: Cobra (Apidya/Fraction)

 data: 15.7.2003

   Na Party wybrałam się w piątek z Wilsonem. Tym razem nikt więcej z Warszawy nie jechał, w każdym razie nie tego dnia. Podróż minęła nam szybko, a jazda pociągiem do Poznania z rezerwacją miejsc za 2 złote, biorąc pod uwagę stan naszego taboru PKP, to czysta przyjemność.


   RELACJA Z NORTH PARTY 8

 autor: Cobra (Apidya/Fraction)

 data: 26.8.2003

   Od zakończenia Party minęło już 12 dni. Obecnie odpoczywam na Mazurach i nie wiem, jakie komentarze znalazły się na liście czy stronach Luc'a i Bzyka. Ten drugi nie chcąc być ostatnim umieścił pewnie już dokładną relację z Party.


   PRZETWÓRNIA LISTÓW

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 9.9.2003

   Wrzucam list do skrzynki pocztowej w Józefowie, adresatem jest mieszkaniec pobliskiego Karczewa. Późnym popołudniem, po zamknięciu poczty w Józefowie, samochód Centrum Ekspedycyjno - Rozdzielczego w Warszawie zabiera worek z pocztą i przywozi do stolicy.


   LOVE STORY BY KILER

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 16.9.2003

   Jest to autentyczna historia miłości młodego chłopaka, która ciekawie zaczęła się i przybrała równie zaskakujący koniec. Opowiadanie podzielone jest na akty, które miały swoje miejsce w różnych dniach.


   RELACJA Z NORTH PARTY 8

 autor: Reiter (Apidya)

 data: 23.9.2003

   Pierwsze dni Sierpnia 2003 roku pozostaną datą niezapomnianą przez wiele lat. Na ten czas zostało wyznaczone najważniejsze copy party dla polskiej sceny Commodore 64 - North Party. Była to już ósma edycja, choć jak się okaże później, impreza niepowtarzalna ...


   KILER W WARSZAWIE

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 25.11.2003

   W dniu 22 października bieżącego roku odbył się długo planowany meeting, w którym miałem uczesniczyć również ja.


   ROBIMY KASĘ

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 23.3.2004

   PWPW S.A. to spółka akcyjna, w której 100 proc. udziałów ma Skarb Państwa. Produkuje się tu nie tylko banknoty. Także czeki, obligacje, banderole akcyzowe, znaczki pocztowe i skarbowe, prawa jazdy.


   WYGRAŁEŚ 28 000 ZŁOTYCH

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 2.11.2004

   NATYCHMIAST OTWORZYĆ! PILNE! Jeżeli chociaż raz udostępniłeś swoje dane osobowe jakiejś firmie, możesz się wkrótce spodziewać w skrzynce koperty z podobnym nadrukiem. W takich sytuacjach najlepiej od razu wywalić taki nabytek do kosza.


   WAGARY 2005

 autor: Kiler (Apidya)

 data: 17.1.2006

   Rankiem, 21 kwietnia 2005, czując ogromną niechęć pójścia do szkoły, postanowiłem wybrać się na wagary. Jak co dzień, o 6.10 wyszedłem z domu nie wzbudzając podejrzeń ze strony rodziców, którzy nie mają ze mną łatwiego życia :-/


   RELACJA Z NORTH PARTY 10

 autor: BoBeR, Reiter, Spider

 data: 12.9.2006

   Relacja z North Party 10 - imprezy dla fanów komputerów Commodore, jaka odbyła się w Warszawie w akademiku Politechniki Warszawskiej, 18-20 sierpnia 2006.